Pro pány: Co byste rozhodně měli vědět o svém spodním prádle?

28.09. 2018 • Různé 1901x

Jsou muži, kteří si v nakupování spodního prádla libují. Nemohou se dočkat nových kolekcí, porovnávají parametry materiálů i střihů a snaží se spodky sladit s outfitem. To se však týká naprosté menšiny. V převaze jsou pánové, kteří nosí jeden a ten samý typ prádla již od střední školy. Důvody jsou různé, nejčastěji jde o nedostatek informací, stud, zvyk… Pokud je to i váš případ, škodíte sami sobě.

Jaký typ prádla je pro vás ideální?

Mezi nejoblíbenější pánské spodní prádlo v současnosti patří boxerky a trenýrky. V těsném závěsu jsou slipy, ovšem v moderní podobě, která je na hony vzdálena anti-sexy vzoru z dob dávno minulých. Ale který střih je vhodná právě pro vás? To se dozvíte, až si vyzkoušíte všechny základní typy. Noste ty, ve kterých se budete cítit dobře. A zároveň výběr vždy přizpůsobte příležitosti a outfitu – například při sportování vám přijdou vhod spíše přiléhavější boxerky, kdežto v rámci relaxace na pohovce oceníte pohodlné trenky Styx.

Kolik kusů spodního prádla je minimum?

Spodky byste měli střídat každý den. Někdy i víckrát – především tehdy, když se zapotíte při sportu apod. Proto je dobré mít v zásobě dostatečný počet trenek, boxerek a slipů: perete-li spodní prádlo jednou do týdne, pak je minimum zásoba na čtrnáct dnů. Jinak platí, že více je lépe.

Jak dlouho spodní prádlo vydrží (kdy ho vyměnit za nové)?

Nic nevydrží věčně, dokonce ani to nejkvalitnější spodní prádlo. Respektive vydrží poměrně dlouho, třeba i pět či deset let, ale již zhruba po roce až dvou nošení je vhodné daný kus vyřadit. Jinak riskujete, že vám vybledlé, potrhané či jinak poškozené prádlo udělá ostudu u opačného pohlaví. Což jistě nechcete…

Není lepší chodit na ostro?

A co se týče chození na ostro, je to na vás. Někdo považuje absenci spodního prádla za absolutní volnost, pro jiného je naopak mnohem pohodlnější, když mužství drží na jednom místě a je chráněno před zipem kalhot.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Různé'
Tipy na jiné články