Hit sezóny? Pomaturitní studium španělštiny!

11.06. 2020 • Různé 1228x

Vždycky jste se chtěli naučit španělsky, ale během školních let jste si mohli vybírat jen z angličtiny, němčiny nebo ruštiny? Právě teď je ta správná příležitost s tím něco udělat. Máte totiž možnost od září naskočit do vlaku plného intenzivního učení španělštiny i zábavy.

O čem mluvíme? Opomaturitním studiu španělštiny, které tento rok registruje velký nárust zájemců o studium. V tomto článku vám zodpovíme několik otázek, proč byste měli začít studovat španělštinu v rámci pomaturitního studia. Tak čtěte dále a možná zjistíte, že je to přesně pro vás!

Proč zrovna španělština?

Podle statistik jazykovědců mluví španělsky asi 570 miliónů lidí a jejich počet každým rokem roste. Domluvíte se s ním na mnoha místech po světě, a to nejen ve Španělsku. Španělsky se mluví ve většině zemí Jižní Ameriky, a co pak teprve Spojené státy Americké.

Španělština je také skvělým odrazovým můstkem k dalším románským jazykům, například španělštině, nebo italštině. Zkrátka znalosti z pomaturitního studia španělštiny se vám budou v životě hodit.

Co je pomaturitní studium?

V pomaturitním studiu se učíte vámi zvolený jazyk velmi intenzivně a efektivně. Chodíte do školy pět dní v týdnu, čtyři hodin denně – takže se u tohoto studia dá v pohodě zvládnout taky nějaká brigáda. Navíc nemusíte skládat žádné přijímačky. Na začátku vyplníte pouze rozřazovací testy, podle kterých budete rozděleni do skupinek.

Jaké má pomaturitní studium výhody?

Tak například v Jazykové škole PELICAN dostanete k pomaturitnímu studiu kurz druhého jazyka zdarma a nově si do tohoto kurzu můžete přivézt svého kamaráda nebo příbuzného. To už je dost věcí navíc!

Pomaturitní studium je vhodné třeba pro ty, kteří neví, co maturitě dál, nebo se nedostali na svou vysněnou vysokou školu. Zároveň je to nejlepší příprava na studium výšky v zahraničí. Ale pokud už máte maturitu pár let za sebou a potřebujete jazyk například do zaměstnání, intenzivní pomaturitní kurz může být přesně pro vás!

A co můj status studenta?

Status studenta vám právem náleží, pokud nastoupíte do pomaturitního studia ve školní rok bezprostředně následujícím po maturitní zkoušce. Zní to trochu složitě, že? Ale pak už tam jsou jen samá pozitiva!

Tento status vám zajišťuje zdravotní pojištění, sociální podporu, úlevy na daních nebo levné jízdné. Navíc s kartičkou ISIC, kterou jazyková škola zařídí zadarmo při nástupu, můžete využívat různých slev a výhod po celé České republice.

Tak neváhejte a přihlaste se do pomaturitního studia španělštiny. Naučíte se skvěle španělsky, užijete si nezapomenutelný rok a ve spolužácích možná poznáte nové skvělé přátele. Zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN a zajistěte si své místo ve studiu španělštiny ještě dnes!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Různé'
Tipy na jiné články