Zámečnická pohotovost Praha 3

08.03. 2019 • Bydlení 1351x
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. V dnešní uspěchané době to potom platí dvojnásob! Stačí chvilka nepozornosti a na problémy je zaděláno. Ruku na srdce, komu se ještě nikdy nestalo, že si zabouchl dveře nebo ztratil klíče od bytu? V takovém případě je každá rada drahá a v okamžiku, kdy doma zůstaly malé děti, může jít i o život! Hasiči sice otevřou v podobné chvíli dveře zdarma, ale následné opravy se značně prodraží. Právě v takové chvíli každý ocení služby firmy Key Service, jejíž zaměstnanci se jsou také schopni dostat na místo bleskurychlým tempem.

Key service je nešťastníkům k dispozici nonstop

Portfolio společnosti Key Service je skutečně pestré, když sahá od otevření dveří až po otevření zámků auta nebo trezoru. Pro zkušené zaměstnance společnosti nepředstavuje problém ani výměna zámků a vložek či oprava po vloupání. Protože výše zmiňované nehody si nejde dost dobře naplánovat, zaměstnanci společnosti jsou lidem, kteří se ocitnou v nouzi, k dispozici nonstop! Opírají se přitom o zkušenosti s otvíráním zámků bez klíčů, které sahají až do roku 1990. Nemusíte se stydět, rozhodně nejste sami, zaměstnanci ročně vyřizují tisíce podobných nehod, přičemž zákazníci jsou s jejich pomocí maximálně spokojeni!

Před otevřením se musí žadatel prokázat oprávněním ke vstupu

Zaměstnanci mohou pochopitelně započít s otvíráním bytu až v okamžiku, kdy se jim prokážete dokladem, že máte do daného objektu právo vstoupit. Ti, kteří bydlí v pronájmu, by si měli zajistit přítomnost majitele nebo asistenci Policie ČR. Je pochopitelné, že vždy je zvolen ten nejšetrnější způsob otevírání dveří, který je nejprve klientovi detailně vysvětlen. Pokud je nezbytné poškození zámku, je možné ihned takový zámek nahradit novým, který s sebou vozí zaměstnanci společnosti Key Service v pohotovostním vozidle.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bydlení'
Tipy na jiné články