Podle čeho vybrat ideální bydlení v Praze?

28.10. 2019 • Bydlení 1426x

Praha je nejen hlavním městem České republiky, ale také velice lákavou lokalitou co se bydlení týče. Čím je to vlastně způsobeno? Stěžejní roli hrají bezpochyby rozsáhlé pracovní možnosti, neustálý společenský ruch a také množství kulturních akcí. Najít ovšem vhodné prostory pro žití může být poměrně složité. Podle čeho se tedy rozhodnout, na jakém místě zakoupit byt? Na to se blíže podíváme v průběhu tohoto článku.

Hledejte kombinaci města a přírody

Nepochybujeme o tom, že mladí lidé vyhledávají společenské akce mnohem intenzivněji než starší ročníky. Proto se v rámci hledání nového bydlení soustředí zejména na rušné ulice, kde jsou jejich potřeby splněny. Na druhou stranu je však potřeba brát v úvahu také budoucnost. Nikdo totiž nezůstává mladý věčně a s odstupem času jistě i vy zatoužíte po chvílích klidu a pohody. Nové byty v Praze na Žižkově jsou v tomto směru přijatelným kompromisem, jelikož se nacházejí v dostatečné vzdálenosti od frekventovaných ulic, ale zároveň také dostatečně blízko, abyste se do nich mohli v případě potřeby rychle navrátit.

Horní Žižkov a projekt Byty na Vackově, který v jeho prostorách aktuálně vzniká, je ideální volbou i pro rodiny s dětmi. V blízkosti moderního bydlení se totiž nachází přilehlý park Židovská pec, který je jako stvořený k dlouhým procházkám bez nutnosti ohlížet se na silniční provoz. V okolí se navíc nachází veškerá občanská vybavenost jako například:

  • školy a školy, sportovní střediska
  • zastávky MHD, ordinace lékařů
  • restaurace a obchodí centra
  • pobočka České pošty či kulturní památky

Přemýšlejte i nad rozlohou bytové jednotky

Byty na Vackově nabízejí 342 bytových jednotek o rozloze 1+kk až 5+kk. Dostane se tím pádem na rodiny i jednotlivce. Ačkoli možná v současnosti žijete svobodně a bez závazků, myslete na to, že v budoucnu se tato skutečnost může velmi rychle změnit. Vyplatí se tomu tedy přizpůsobit i výběr bytu. Nesmíte ale otálet. Byty na prodej v Praze 3 totiž každým dnem ubývají, jelikož zájem o ně je naprosto enormní. Může se proto stát, že přílišnou nerozhodností přijdete o skvělou šanci, jak posunout život tím správným směrem.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bydlení'
Tipy na jiné články