Je čas změnit vůni! Překvapte svou polovičku a dopřejte i sobě nový parfém

29.09. 2016 • Různé 2552x

Pokud právě přemýšlíte, co svému partnerovi věnovat k svátku, je to opět ideální příležitost na nákupy. My dámy často rády podlehneme nekonečné nabídce na internetu či v kamenných obchodech. Proč si opět nedopřát změnu?

I když muži neutrácejí za parfémy tolik jako my, nová kvalitní vůně ho jednou za čas určitě potěší. Pokud navíc pozorujete, že se v jeho flakónku původní parfém nezadržitelně blíží ke dnu, o to lepší důvod vybrat mu nový.

Ale jak vybírat? Pro mnohé z nás je výběr té správné vůně pro drahou polovičku obrovskou výzvou. Bude se mu vůně líbit? To, jaká kombinace bude sedět jeho nosu, je vždy vysoce individuální záležitost. Doporučujeme však začít tím, že budete vkus svého partnera průběžně sledovat. Všímavost je základ, pokud jste s partnerem již několik let, možná už máte jeho parfémy "v nose". Podle toho víte, zda se vašemu partnerovi líbí spíše citrusové, svěží vůně nebo se zaměřuje na dřevité a těžší kořeněné parfémy. Pokud byste chtěly darovat svému partnerovi cosi výjimečného, zaměřte se na neobvyklé originální vůně Santini, anglického výrobce, který nabízí opravdu nevšední výběr. Základ pánských vůní tvoří většinou ingredience, jako jsou ambra, pačuli, pižmo či vetiver, santalové a cedrové dřevo. Kvalitní ingredience zaručují výdrž parfému na pokožce po celý den. Pokud vám lichotí, když se jiné ženy otáčejí za vaším partnerem, nepřehlédněte parfém Christian. Tato vůně obsahuje totiž i feromony, takže žádná žena v jeho blízkosti nezůstane chladnou! Všechny vůně můžete zakoupit také v malých vzorkových baleních, ideálních do kapsy či kabelky. Tak si vyzkoušíte, co vám vyhovuje či nevyhovuje.

A nezapomeňte si vybrat ten správný dámský parfém i pro sebe! E-shop Santini nabízí možnost dopravy zdarma a rychlé doručení, navíc brilantní zákaznický servis.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Různé'
Tipy na jiné články