V čem je zajímavá rychlá půjčka pro nezaměstnané?

28.03. 2016 • Finance 2082x

Když chceme půjčit peníze, obvykle hledíme dvěma směry. Chceme je získat nejenom jednoduše, ale chceme je také rychle. A obojí dnes mohou nabídnout také půjčky pro nezaměstnané. Ty jsou úvěrovými produkty, které jsou primárně určené lidem, kteří nemají práce. A to v první řadě těm, kteří si žádnou nemohou najít. Stejně tak se ale taková půjčka pro nezaměstnané může hodit například těm žadatelům, kteří jsou v důchodu, studují, nebo jsou na mateřské. I v tomto případě je na ně pohlíženo jako na osoby bez práce a proto jsou odkázáni hlavně na tento konkrétní úvěr.

Dokládání příjmu se nebojte

První zajímavost, která se týká toho, kdo konkrétně si může požádat, jsme si již zmínili. Nyní nezapomínejme také na to, co je spojeno se samotným vyřízením. Zde rozhodně přijde vhod to, že půjčky pro nezaměstnané ihned jsou vyřízeny skutečně rychle. Z jakého důvodu? Je to dáno tím, že nemusíte dokládat příjem. A to proto, že zkrátka žádný nemáte. Logicky se tak obejdete bez tohoto složitého administrativního procesu. A jelikož je lákavý, můžeme říci také to, že třeba půjčka pro nezaměstnané do 15 minut může být dostupným úvěrem i pro toho, kdo vlastně práci má. A to ve chvíli, kdy také nechce žádné složitosti spojené právě s žádostí jako takovou. I to je dobré vědět.

Vybírat lze z široké škály částek

Mnoho lidí se může mylně domnívat třeba také to, že jsou pro osoby bez práce dostupné jenom menší sumy. I to je samozřejmě lež. Třeba rychlé půjčky pro nezaměstnané, spadající do segmentu mikropůjček dnes umí nabídnout takové úvěry, které jsou spojeny s možností získat až desetitisíce korun českých. Stejně tak musíme říci, že půjčka pro nezaměstnané bez registru dokážou nabídnout stejně tak statisíce, stejně jako miliony korun. Zde však už je dobré počítat s povinností toho, že se neobejdeme bez konkrétního ručitele.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Finance'
Tipy na jiné články