Jak na rychlou nebankovní půjčku bez registru

07.10. 2015 • Finance 2299x

Jestliže máte nějaký záznam v registru neplatičů, je téměř mizivá šance, že byste dostali půjčku v některé z bankovních společností. Naštěstí pro vás existují také nebankovní společnosti, které nabízejí oblíbenou půjčku bez nahlížení do registru. 

Bližší informace o půjčce bez nahlížení do registru 

Půjčku bez nahlížení do registru nabízí mnoho společností, ale u bank jí určitě nehledejte. Drtivá většina bank má velice striktní podmínky na poskytování úvěrů a prověřují mimo jiné i platební minulost klienta. Pokud v registru jste, nemáte už možnost si u banky vzít úvěr. Využijete-li však produkt půjčka bez nahlížení do registru, kterou nabízí mnohé nebankovní společnosti, bude vám téměř jistě žádost schválena.

Jako každá půjčka i ta bez nahlížení do registru má určitá specifika. Většinou se jedná o menší částku na dobu několika týdnů. Peníze můžete získat velice jednoduše online žádostí, a díky tomu nemusíte nikam chodit a vyřizovat složitou administrativu. Půjčka je téměř vždy neúčelová.

Seznámení s registry dlužníků

Jestliže potřebujete půjčit a hledáte právě půjčku bez nahlížení do registrů, tak víte, co tento nechvalně známý registr obsahuje. I tak je vždy lepší si ujasnit některé informace.

Registr dlužníků není pouze jeden, ale je jich více. Každý registr ovšem obsahuje databázi, ve které jsou uvedena jména osob nebo organizací, která jsou ve zpoždění s placením svých splátek. Registr dlužníků slouží zejména jako informační základna pro poskytovatele půjček, kteří si pak snadno ověří, zda se jedná o klienta s dobrou platební minulostí či nikoliv. Klientovi se záznamem v registrech pak půjčku neschválí. Z tohoto důvodu vyhledávají klienti se zápisem půjčky bez nahlížení do registrů. 

Nejznámější registry, které u nás fungují, jsou například: Centrální registr úvěrů, Bankovní registr klientských informací, Nebankovní registr klientských informací, zájmové sdružení právnických osob Solus a Centrální registr dlužníků.

Půjčka bez nahlížení do registru - výhody:

Klienti oceňují množství výhod, které půjčka bez registru nabízí. Především je to snadná dostupnost půjčky, která je přístupná i těm, kteří jinde půjčku nedostali. Jestliže peníze nutně potřebujete a máte za sebou již několik odmítnutí, jistě vás tato výhoda potěší nejvíce. 

Půjčka bez nahlížení do registru není náročná na administrativu a složité vyřizování, nemusíte složitě dokladovat ani prokazovat svou bonitu. Půjčka je velice rychle vyřízená, někdy i do několika hodin a vy tak ve velmi krátké chvíli můžete získat peníze na cokoliv. Vyřídit půjčku můžete snadno a rychle díky internetovému formuláři na stránkách společnosti. Stačí pouze vyplnit a odeslat. Systém je automatický, a tak můžete požádat kdykoliv. 

Půjčka bez nahlížení do registru – nevýhody:

Protože společnosti poskytující půjčky bez nahlížení do registru neprověřují platební minulost klienta, berou na sebe tím pádem větší riziko, že klient nebude splácet. Toto riziko je kompenzováno výškou úroků. Ten bývá zpravidla vyšší než u půjček od banky či více náročných půjček u nebankovních společností. I tady se ovšem úrok liší podle společností a dá se najít velice solidní cena. Vždy proto nejdříve projděte nabídky několika společností a porovnejte jejich parametry, abyste si mohli vzít tu nejvýhodnější variantu. Také si vždy pořádně pročtěte podmínky smlouvy a čtěte také recenze na internetu. Tyto půjčky nabízí mnoho společností a bohužel je mezi nimi i mnoho podvodných firem. 

Kdo poskytuje půjčky bez nahlížení do registrů

Kde najít výhodou půjčku bez nahlížení do registru? Jak jsme již zmínili výše, u bank vám se záznamem v registrech půjčku nedají zcela určitě. Mají velmi náročné požadavky na své klienty a každému půjčku nedají. 

Také samozřejmě platí, že ne všechny nebankovní společnosti vám půjčku bez nahlížení dají. Vždy se seznamte s nabídkou společnosti a vybírejte pouze produkty, které přímo ve svém názvu mají uvedeno, že se jedná o půjčku bez nahlížení do registrů.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Finance'
Tipy na jiné články