Jak na rychlé půjčky online ihned

03.08. 2014 • Finance 2342x

Nadchla vás eventualita okamžité půjčky , kterou lze vyřídit bez poplatků a rovnou na váš účet? Pojďme se teď detailněji podívat na tento typ finančního produktu. Jedná se o podobu krátkodobého úvěru, kdy vám jsou peníze poslány na váš bankovní účet neprodleně po odsouhlasení požadavku o půjčku. Průběh je velice dynamický a nic není zpoplatněno – žádné poplatky za sjednání.

Tento druh rychlých půjček je téměř ve všech případech maximálně do částky 10 000 Kč a po akceptaci jsou peníze do několika minut na vašem účtu. Jsou i společnosti, které tyto půjčky nabízejí do částky 50 000 Kč, ovšem jejich existence není častá. Nejvíce jde o sumu 3000 Kč – 5000 Kč. Vezmeme – li v úvahu, že jde o malé rychlé půjčky, poskytovatelé nepožadují jakékoli stvrzenky o bezdlužnosti a zákazníka neověřují v registru dlužníků.

Jak rychlou půjčku přes internet vyřídit?

Půjčky krátkodobého charakteru na malé částky můžete vyřídit jednoduše a dynamicky pomocí internetu.  Pouze vám stačí vyplnit danou žádost, popř. se spojit s poskytovatelem telefonicky (linky pro klienty jsou většinou bezplatné). Mějte se ale na pozoru ohledně telefonních linek zpoplatněných – i pár minut vás může stát jmění.

Vypsaný formulář s žádosti pošlete přes internet online a za krátké časové období se s vámi s největší pravděpodobností spojí operátor společnosti, kterou jste si zvolili. Jste – li novým klientem (jinak řečeno půjčujete si poprvé), bude asi nutné poslat smlouvu (písemně) rovnou na adresu poskytovatele (doručena do 2. dne). V okamžiku schválení půjčky a doručení smlouvy se uskuteční transfer financí na váš účet. Téměř každá nebankovní společnost peníze posílá bezplatně, příp. si požádá o kontrolu účtu symbolickým převodem 1 Kč. S penězi můžete disponovat během několika hodin, jelikož jsou posílány v podobě rychlého transferu.

Pokud dojdete k rozhodnutí zažádat si navíc o další půjčky u téže instituce, průběh bude mnohem svižnější, jelikož v těchto situacích už není nutné stvrdit papírovou smlouvu podpisem a poslat poštou. Ve finále to značí, že další okamžitou půjčku jste způsobilí vyřídit už jen pomocí internetu, svých zákaznických přístupů na webové stránky určitého poskytovatele.

Podmínky poskytnutí online půjčky

Ohromným kladem nebankovních půjček  je definitivně svižné tempo jejich sjednání. To se váže na podmínky k jejich nabytí. Půjčky, u kterých se sumy hýbají v horizontu tisíců (max. desetitisíců Kč) nevyžadují stvrzenky o výši mzdy, předložení kopie a ověření bankovního účtu. Povinná nebývá také zástava v podobě majetku (nemovitosti) a poskytovatelé neověřují zákazníky v registrech dlužníků. Jedinou podmínkou však je, že na vás není vedena exekuce, jelikož uchazečům v exekučním řízení se půjčky rovnou zamítají. Další podmínky jsou už osobního rázu a odvíjí se pokaždé od konkrétní společnosti nabízející produkt.

SMS půjčky na účet

Půjčky v podobě SMS se v nedávné době těší oblibě. Poukážeme – li na to, že jsou lehce dosažitelné, nabývají na známosti, jelikož je můžou využít také lidé bez zaměstnání, ženy na mateřské dovolené, lidé se záznamem v registru dlužníků či osoby, které nemají možnost garance.

Jde o půjčky, které jsou schopny vám podat pomocnou ruku ve špatné finanční situaci. Jedná se o půjčky krátkodobé na malé sumy peněz (1000 Kč – 3000 Kč).  Předností je, že vyřízení je většinou neobvykle svižné a peníze lze mít připsány na účtu bezplatně a v den, kdy jste o ně zažádali. Vše má své klady a zápory, tady je nutné brát v úvahu vyšší úroky a celkovou RPSN.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Finance'
Tipy na jiné články