Půjčka online 5 000 Kč každému

04.08. 2014 • Finance 2372x

Lidé se občas ocitnou v mizerné finanční situaci a nedisponuje potřebnou sumou peněz a přitom do nadcházející mzdy je ještě daleko. Pokud je tedy nutné si před mzdou půjčit skoro 5000 Kč , jelikož máte nečekané výdaje, přesně pro vás existují rychlé nebankovní půjčky na krátkou dobu, které umí neočekávané výdaje snadno vyřešit.

Ale pročpak právě půjčky nebankovní? Jelikož bankovní úřady neposkytují ty možnosti, které nabízejí nebankovní instituce. V mnoha případech bankovní domy nejsou způsobilé půjčovat menší obnos peněz na krátké období + nejsou časově proměnlivé (jako nebankovní firmy). Krátkodobé a okamžité půjčky jsou navíc přístupné skutečně komukoli – nepožadují dokumenty o mzdě, zaměstnání apod. (na rozdíl od bank). Finanční trh skýtá nemalé množství nebankovních institucí poskytujících krátkodobé půjčky a je potřeba si vhodně vybrat. Uveďme si jako příklad rozvíjející se společnost Perfect Money.

Rychlá půjčka – Perfect Money

Společnost Perfect Money je na finančním trhu stálicí a pyšní si mnohaletými zkušnostmi. Nabízejí skoro komukoli půjčku před výplatou do výše 5000 Kč . Vyřídit žádost zabere pár minut a zákazník není povinen platit zbytečné poplatky. Jak moc zaplatíte? Ve výsledku zaplatíte úrok, který má hodnotu 1/10 z vypůjčeného obnosu.

Požádat o půjčku není nijak obtížné – vyplnit pár důležitých dat – ještě v ten samý den budou peníze na účtu (nebankovní instituce nekladou nároky na své zákazníky). Oprostíte se tak od  zdlouhavého čekání a nesmyslných poplatků, na které je nutno být nachystán žádáte – li u banky.

Další pozoruhodností je, že když si u Perfect Money chcete vypůjčit peníze prvně, instituce vám dá svolení uhradit jen dlužnou sumu bez jakýchkoli úroků (ty se objeví až v dalším půjčení).  Jedná se tedy o jakýsi marketingový tah orientovaný k zisku nových zákazníků, kteří si vyhledají, že instituce pracuje perfektně a není třeba mít obavy si od ní opět finance zapůjčit.  Navrch, zaplacením 1. půjčky, obdrží zákazník zdarma 1 týden k půjčce další. Ohromným pozitivem je i nehrazení jakýchkoli nesmyslných sazeb (jako u bank).

Zcela noví klienti mají možnost si půjčit až 3000 Kč, kdežto prověření klienti si od Perfect Money smí půjčit až 5000 Kč. Půjčku před výplatou komukoli 5000 Kč  společnosti Perfect Money lze nazvat poutavým způsobem k řešení mizerné finanční situace před platem. Tento způsob využívá měsíčně opravdu nemalé množství klientů, kteří právě nedisponují potřebnou finanční rezervou.

Půjčit si peníze lze až na dobu 28 dní a jestli vše zaplatíte ve stanovené datum, bude vše bez obtíží a obě strany budou uspokojeny.  Je nabízena také eventualita prodloužit splatnou dobou až o 2 týdny (za poplatek).  Předem znáte všechny podrobnosti a informace, neměli byste se střetnout s jakýmikoli utajenými poplatky.  Netřeba zasílat žádné poplatky dopředu (ani poplatek za aktivaci). Finance máte k dispozici na bankovním účtu v okamžiku a můžete s nimi tedy nakládat dle svého uvážení. Jestli právě máte peněz málo, nedisponujete s ucházející finanční rezervou nebo jste právě v nepříhodné finanční situace, jmenované nabídky českého trhu financí je určeno právě pro vás.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Finance'
Tipy na jiné články