Chraňte sebe i všechny členy své domácnosti

20.04. 2020 • Finance 1649x

V dnešní době je potřeba kvalitní ochrany před finančními pohromami mnohem zásadnější než kdy dříve. Kolem nás se totiž vyskytuje řada rizikových faktorů, jimž sice na začátku nepřikládáme žádný větší význam, ale když nakonec dojde ke škodné situaci, bez zadních vrátek nás mohou duchové minulosti strašit pěknou řádku let.

Stejně jako vlastnictví automobilu vyžaduje přítomnost povinného ručení, tak občanský i pracovní život přímo volají po pojištění odpovědnosti. Nevěříte? Následující řádky vás snad přesvědčí o opaku.

V zaměstnání mohou škody dosahovat ohromných výšin

Samozřejmě nechceme malovat čerta na zeď, ale pravdou je, že ani sebelepší kontrola svého počínání občas škodné události bohužel nezabrání. Pokud dojde k potížím během výkony zaměstnání, je zcela logické, že po vás zaměstnavatel bude vyžadovat náhradu škody. Jak se proti vyplácení enormních částek efektivně bránit? Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání je tou správnou volbou.

Disponuje totiž širokým rozsahem pojistné ochrany, celosvětovou platností a také speciálním tarifem určeným řidičům z povolání, u nichž je riziko dost možná úplně nejvyšší.

Pokud tento finanční produkt sjednáváte jako zaměstnavatel pro své pracovníky, můžete navíc k úkonu přistoupit hromadně pod jednou smlouvou, aniž by byla nutnost s každým zaměstnancem jednat individuálně.

Ani občanský život není uchráněn od nebezpečí

Na ochranu sebe sama byste neměli zapomínat ani po opuštění pracoviště. Například při návštěvě odchodu se může stát, že omylem srazíte lahev kvalitního likéru, jíž po vás bude chtít prodávající uhradit. V tomto případě zas pomůže pojištění odpovědnosti občana za škodu způsobenou v rámci běžného života.

Jeden jediný produkt má celosvětovou platnost a navíc platí i pro všechny členy jedné domácnosti. Když tedy pohromu způsobí třeba vaše dítě, pojistka se na něj samozřejmě vztahuje též.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Finance'
Tipy na jiné články