Kam za teplem na dovolenou na jaře?

06.03. 2019 • Cestování 1411x

Rádi by jste se ohřáli v průběhu jara, užili si sluníčka, moře a odpočinuli? Je několik oblíbených destinací, kam můžete vyrazit a za dobrou cenu!

Dovolená v Egyptě

Egypt je velmi oblíbenou destinací českých turistů. Především rezorty Hurghada, Marsa Alam a Sharm el Sheikh. Rezorty nabízí vše co potřebujete pro klidnou dovolenou v teple. Slušnou bezpečnost, kvalitní zázemí v podobě resortů, pláží, restaurací a obchodů. Březen a duben jsou teplé měsíce, kdy ale ještě nejsou extrémní horka a můžete tak podniknout i některý ze zajímavých výletů.

Egypt je levnější destinací, vhodný i pro týdenní pobyty. I za 10 tisíc lze pořídit kompletní zájezd s all inclusive!

Dovolená na Kapverdách

Kapverdské ostrovy jsou stále oblíbenější destinací turistů. Výborná bezpečnost, celoročně teplé klima bez extrémních veder (s neustálým větříkem), dobré hotely, možnost krásných výletů a úchvatné pláže. To jen krátce na téma Kapverdské ostrovy.

České cestovní kanceláře létají na ostrovy Sal a Boa Vista, kde zažijete relaxační dovolenou snů. Můžete využít výletů například na sopečný ostrov Fogo, nebo zelený ostrov Brava. Hlavní heslo lidí na Kapverdách je No Stress - v tomto duchu bude celá vaše dovolená.

Dovolená v Dubaji

Bezpečná Dubaj plná rekordů je oblíbenou destinací turistů. Největší hotel světa, největší budova světa, největší obchodní centrum světa, to je jen pár staveb, které najdete v Dubaji. Krásné pláže, gastronomii z celého světa, luxus ale také arabské tradice například v podobě arabských tržnic, to je Dubaj. 

Vydat se můžete na výlet do Abu Dhabi, je to jen kousek a absolvovat to lze jak autem, tak taxi. Navštívit můžete také poušť, spoustu zábavných parků, skvělé vodní světy nebo obrovská akvaria se žraloky. Přímé lety na trase Praha - Dubaj umožňují tuto dovolenou absolvovat i na vlastní pěst. 

Dovolená na jihu Evropy

Evropa ještě není příliš ke koupání až na vyjímky. Každopádně jih Španělska a Itálie nabízí již příjemné teploty na turistiku, památky, výlety a gastronomii ve venkovních prostorách. Díky levným letenkám a mimo sezoním cenám je evropa v toto období dobrou volbou.

Můžete mít akčnější a více turisticky zaměřenou dovolenou než v letních měsících. Navíc s menšími frontami a zástupy turistů.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Cestování'
Tipy na jiné články