Cestování mimo hlavní proud – Lisabon, Valencie, Moskva

19.03. 2019 • Cestování 1405x

Milujete méně tradiční destinace, které stojí bokem největšího turistického ruchu? Chcete se někam vydat objevovat, ale na cestu přes půl světa to teď nevidíte? Mrkněte se na akční letenky do Lisabonu, super levné letenky do Valencie nebo výhodné letenky do Moskvy. Třech skvělých míst, které čekají, až je objevíte.

Letenky do Lisabonu hlavního města Portugalska

Samostatné letenky do Lisabonu jsou oblíbené u všech, kteří milují historii, slunce a klidnou metropoli. Ne, opravdu to není protimluv. Schválně, zkuste si sehnat levné letenky do Lisabonu a vydejte se na báječný prodloužený víkend.

Bohatá historie, krásné pláže a letenky do Lisabonu

Lisabon byl po staletí místem, který hýbalo děním na planetě. Přímo z Lisabonu vyplouvali velcí námořní objevitelé, jako byl Vasco da Gama. Podle pověstí ho navštívil dokonce i bájný Odyseuss. Letenky do Lisabonu vás vezmou do nevšedního města. Prohání se jím stařičké tramvaje. K památkám se dostanete městskými výtahy. Letenky do Lisabonu mohou být, ale také vstupenkou na plážovou dovolenou. V dosahu centra jsou krásné nepřeplněné pláže.

Letenky do Valencie věčně zeleného španělského města

Druhou méně známou perlou je španělská Valencie. Samostatné letenky do Valencie milují cestovatelé, kteří touží po klidu i zázemí velkoměsta. Valencie je nádherné město plné zeleně. Letenky do Valencie shánějí i gurmáni. Kromě typických španělských delikates zde mají i valencijskou specialitu, šťávu horchata.

Parky uprostřed řeky, pláže a letenky do Valencie

V bývalém korytě řeky jsou vybudovány parky, které dávají Valencii nezapomenutelnou atmosféru. Řeka samotná byla odvedena mimo město. Letenky do Valencie vás vezmou i za úchvatnou moderní architekturou. A co plážová dovolená? Na téměř prázdné, ale nádherné pláže přenesou letenky do Valencie.

Odhoďte zažité stereotypy a kupte letenky do Moskvy

Moskva je obrovská a nádherná. Bohužel dnes stojí trochu bokem hlavního turistického zájmu a přitom má tolik co nabídnout. Levné letenky do Moskvy kupují především ostřílení cestovatelé a obchodníci. Nechte se zlákat bohatou historií i zajímavou architekturou, kupte letenky do Moskvy a vydejte se na cestu poznání.

Letenky do Moskvy města kontrastů

Opravte si obrázek, který jste si o Moskvě udělali z médií, sežeňte levné letenky do Moskvy a objevte její kouzlo sami. Čekají vás megalomanské stavby, dech beroucí chrámy i bujarý noční život. V centru vás možná překvapí zelené oázy parků. Moskva patří nejvíce zeleným metropolím světa. Levné letenky do Moskvy, ale mohou být také výletem za slavným básníky, mysliteli a spisovateli. 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Cestování'
Tipy na jiné články