Zámečnická pohotovost Praha 8

27.03. 2019 • Bydlení 1559x

Zabouchnuté klíče, zavřené dveře nebo ulomený klíč v zámku. Jak se teď dostat dovnitř? Nepříjemné situace, kterou možná už někteří z vás zažili. Pokud jste se do takovéto situace dostali i vy a potřebujete okamžitou pomoc, obraťte se na naši zámečnickou pohotovost.

Kvalitní zámečnická pohotovost Praha 8

Od roku 1990 se zabýváme kompletním servisem v oblasti zámečnictví. Otevíráme prakticky všechny typy zámků. Pomáháme zákazníkům s mnohými komplikacemi v kanceláři, automobilu, bytě či rodinném domě. Rádi též zpracujeme a zrealizujeme i individuální požadavky na zabezpečení vašeho rodinného domu, bytu, firmy či jiných důležitých prostor. Své služby realizujeme přímo na území Prahy 8 nebo také v jejím těsném okolí.

Spokojený zákazník na prvním místě

Cílem naší zámečnické pohotovosti je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Key Service je k dispozici 24 hodin denně. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Pokud sháníte kvalitní, rychlou a okamžitou pomoc, je pro vás Key Service tím pravým zámečnictvím. Jedná se o cenově dostupnou pohotovost, kterou nabízí odborně vyškolení a plně kvalifikovaní pracovníci. 

Kvalitní služby Key Service

Naše firma nabízí zákazníkům kompletní služby. Každoročně přijímáme tisíce zakázek. Mezi nejčastější služby patří otevření zabouchnutých dveří, otevření zamčených dveří, otevření zámků u automobilu a otevření trezoru. Dalšími službami jsou výměny zámků a vložek, výměny bezpečnostních kování a opravy dveří po vloupání.

Dále se zámečnická pohotovost zabývá zabezpečením objektů, montáží bezpečnostních dveří a vytažením zlomeného klíče. Uvedené služby provádíme nejmodernějšími přístroji a nářadím. Disponujeme rychlou a kvalitně odvedenou prací. Key Service nabízí také svářečské práce, které provádí profesionální pracovníci.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bydlení'
Tipy na jiné články