Už jste navštívili Hubatou černošku?

28.08. 2018 • Různé 2383x

Název článku ve vás jistě vyvolá zajímavé reakce, protože představit si něco pod pojmem "Hubatá černoška" bude zřejmě u každého jiné… Tak vězte, že jde o e-shop s dárkovým a karnevalovým párty zbožím, který je věrný vtipnému názvu i ve své nabídce. I ta totiž doslova srší humorem a originalitou. Nemusíte sem nutně chodit jen nakupovat, protože stojí i za obyčejnou návštěvu, která přinese nepochybně spoustu zábavy a inspirace.

Mnohé produkty jsou totiž kromě klasické fotografie a popisky představeny také ve videu, kde se objevují zaměstnanci tohoto internetového obchodu v nejrozmanitějších převlecích a maskách, čímž "tomu všemu" dávají originální a zábavný styl, který zpravidla nejen české e-shopy postrádají. Tady se nebojí ze sebe udělat legraci a stačí pročíst třeba jen firemní blog nebo zavítat do části věnované zaměstnancům a hned pochopíte, jak moc jiný je tento e-shop. Hranice mezi realitou a zábavou je tu velmi tenká, ale v tom je právě neobyčejné kouzlo Hubaté černošky.

Pobaví vás i brouzdání samotným e-shopem, jehož nabídka dokáže zaujmout. Dárky tu jsou rozděleny několika způsoby. Buď je můžete hledat podle příležitosti, k jaké dárek potřebujete. To znamená třeba ke svatbě, k Vánocům, k narozeninám, k odchodu do důchodu, k svátku, k Valentýnu apod. Dále můžete vybírat také podle toho, o jaký konkrétní produkt máte zájem, tedy pokud chcete například vtipný hrníček s potiskem, společenskou hru pro dospělé, pivní půllitr, polštář netradičního tvaru nebo potisku, dárkovou kosmetiku, nějaký alkoholický dárek, drobný dárek do stovky atd.

Třetím způsobem je výběr dárků podle toho, komu je dárek určen. Ideální způsob, pokud se nechcete probírat mnoha stranami produktů. Prostě si řeknete, zda dotyčný je sportovec, rybář, hasič, motorkář, myslivec nebo třeba pivař, učitel, šéf, kamarád, vinař, žena, muž, babička, maminka atd. Dárky jsou tak pestré, že neustále objevujete nové věci. Zaujme například "nic v plechovce", hůl s balíkem pětitisícovek, polštář ve tvaru bujného dámského poprsí, toaletní papír s vtipy nebo pětitisícovkami, naběračka připomínající labuť, alkoholické i erotické hry pro dospělé, kasička na peníze v podobě labyrintu nebo velké papírové knihy, ukrývající v sobě slivovici. Možností spousta a nestačíte se divit.

Jestli tedy máte smysl pro humor a hledáte nějaký originální dárek nebo něco na párty (hippies, námořnická trička a čepice, indiánské věci, pirátské doplňky nebo vše pro čerty, anděla a Mikuláše), pak vyzkoušejte Hubatou černošku. Hodnocení 99 % na Heurece a titul Shop roku v kategorii Masky a kostýmy je příslibem, že budete s tímto originálním e-shopem spokojeni.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Různé'
Tipy na jiné články