Specialisté na trubky

26.02. 2019 • Různé 1618x

Specializujeme se na ocelové trubky, ocelové potrubí a jejich další příslušenství. Naše společnost GTG potrubí vznikla v roce 2011. V současné době dodáváme zákazníkům zboží, vyrobené nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, v Itálii a v Bulharské republice. Zejména ve stavebnictví, petrochemii, plynárenství a energetice se firmy bez kvalitního materiálu, jako je například izolované potrubí a další sortiment, který nabízíme, neobejdou. 

Ocelové bezešvé trubky spolu se svařovaným potrubím v provedení pozink a černé tvoří pilíř naší široké nabídky. Na to navazují další výrobky, ať už se jedná o nepostradatelné trubkové přechody, ohyby nebo dna. Naše zákazníky si chceme hýčkat, a tak jim kromě dodávek zboží zajišťujeme i služby, které s dodávaným sortimentem velmi úzce souvisejí. Jedná se například o odborné nátěry komaxitem, zinkování nebo drážkování konců trubek, které provádíme buď přímo u nás nebo v Ostravě či Bratislavě. 

Rok 2015 byl pro nás velmi důležitý, protože jsme navázali spolupráci s bulharskými obchodními partnery, ale také jsme náš sortiment rozšířili o konstrukční trubky, svařované uzavřené profily a silnostěnné trubky.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Různé'
Tipy na jiné články