Jaká je cesta k dokonalé pokožce?

31.12. 2016 • Zdraví 2469x

Toužíte vypadat dokonale? Vše začíná především u vaší pokožky. Na co je dobré se zaměřit? Podívejme se společně na několik tipů, díky kterým budete mít jistotu, že i vy budete vypadat dokonale. To hlavní, co vede k úspěšnému cíli, je zdravý životní styl. Sem patří:

  • Dostatek tekutin
  • Pestrá a vyvážená strava
  • Dostatek ovoce a zeleniny

Tento postup ale nemusí být ideální volbou jenom při péči o vaši pokožku. Pokud k danému režimu přidáte také prášky na hubnutí, můžete si být jisti tím, že shodíte i nějaké to kilo. A to k celkové kráse rozhodně přispěje více než dost. Vyzkoušejte a uvidíte.

Trápí vás příznaky stárnutí?

Ty se u žen objevují stále častěji a v mladším věku. Pokud je to i váš případ, nezapomínejte na to, že i proti těmto projevům se dá celkem jednoduše bojovat. A jak? Pomůže účinný kolagen. Ten můžeme označit za látku číslo jedna právě ve chvíli, kdy je vaším cílem odstranit vrásky a především vaši pleť dokonale vyhladit. Stejně tak přijde množství kolagenu vhod i v jiných částech vašeho těla. Dnes už není problémem jeho užívání ve formě tablet, díky čemuž se tato účinná látka dostane tam, kam má.

Pokožka potřebuje i kyseliny

Ano, některé druhy jsou pro ni nejenom důležité, ale dokonce i nezbytné.  Zvláště, pokud chcete nejenom eliminovat vrásky, ale pokud je vaším cílem také to, abyste vaši pokožku udrželi vláčnou, stejně jako hydratovanou a dokonale jemnou. Na co tedy v tomto případě vsadit a co vás nezklame? Je to levná kyselina hyaluronová. Dopřát si ji může skutečně každý žena, která touží po kráse. Pokud navíc používáte kolagen, potom si buďte jista, že právě tato kyselina se stará o to, aby bylo jeho množství v pokožce neustále dostačující. Stejně tak má blahodárný vliv i na množství elastinu, který je další z látek, jejichž množství ve svém těle byste rozhodně neměla jakkoliv podceňovat.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články