Jak nepoztrácet fotky aneb jak na fotoknihu

04.04. 2019 • Počítače 1490x

Taky máte hodně fotek v mobilu, v počítači nebo uložené na různých místech? Ani nevíte, kolik jich máte. Ztrácíte přehled, odkud jsou a jak jsou staré. Některé prostě zmizí při mazání, při likvidování nepořádku nebo třeba při stěhování Chyba! Dá se však snadno napravit: řešením je fotokniha! Do ní si navíc kromě fotek můžete vepsat i texty, které vám i dalším čtenářům vaší knihy pomohou zorientovat se, na co se dívají. Jasně že je to kniha. Budete možná překvapeni, ale taková fotokniha vypadá jako opravdická publikace vydaná renomovaným vydavatelstvím a vytištěná v profesionální tiskárně.

Jak si vyrobit fotoknihu

Protože máme nejlepší zkušenosti s HappyFotem, koneckonců je to fotoslužba, která u nás v roce 2005 začala jako první fotoknihy vyrábět, ukážeme vám, jak jednoduché je vyrobit si fotoknihu právě u něj.

1) Prvním předpokladem je, že máte fotky, které byste chtěli do fotoknihy dát, v elektronické podobě. Máte-li staré vyvolané fotky, můžete je přefotit či naskenovat, tak získáte jejich elektronickou podobu.

2) Druhým předpokladem je, že máte internet. Fotoknihu si můžete vytvářet i off-line, tedy bez připojení k internetu, pro její odeslání a objednání ale budete muset být k internetu připojeni.

3) A jak konkrétně na to? Mrkněte na stránky www.happyfoto.cz. Všechno, co potřebujete, se tam dočtete. Vyberete si, kterou fotoknihu byste si chtěli vyrobit, a pak už budete do šablony jednoduše přetahovat fotky a psát texty. Je to opravdu jednoduché. Nakonec fotoknihu objednáte a už budete jen netrpělivě vyhlížet pošťáka, který vám ji doručí. Věříme, že výsledek bude stát za to!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Počítače'
Tipy na jiné články