Jak se seznámit s dívkou-klukem a pozvat ji-ho na rande

27.01. 2014 • Rodina 7244x

Vztahy jsou velice důležitou součástí lidského života, a proto by si každý člověk měl najít vhodný protějšek. Ovšem najde se mnoho lidí, co nemají vůbec žádnou představu, jak se seznámit s opačným pohlavím, natož jak ho pozvat na rande. A přitom se nejedná o žádnou složitou vědu! To se ostatně pokusíme nastínit na následujících několika řádcích a odstavcích, takže pokud vás tato tematika zajímá, pak neváhejte a dejte se do čtení.

Jak na seznamování s dívkou

Pokud se s nějakou dívkou chcete seznámit, pak jedno ze základních pravidel hovoří o tom, že ženy naprosto milují lichocení, hravost a jemné dobývání. Navíc oční kontakt v ženě vyvolává pocity zvědavosti a velký úsměv vyvolává sympatie. Jestliže to na dívku vyzkoušíte, pak můžete očekávat, že vám takovou pozornost vrátí. Pakliže se nacházíte ve větší společnosti, tak se pokuste věnovat pouze vybrané dívce a žádným dalším slečnám v okolí, aby to mohla vzít jako pozitivní zkušenost. 

O něco blíže k dívce se dostanete také ve chvíli, kdy budete zrcadlit její gesta, smích a pohyby. Když se dostanete k rozhovoru, pak se musí upřímně a zúčastněně naslouchat, zatímco o sobě toho příliš neprozrazujte, nebo alespoň ne úplně všechno, aby se dívka mohla těšit, že se něco nového o vás dozví i na případném dalším setkání. Určitě se chovejte mile, ale zachovejte si určitý odstup, aby neměla dívka pocit, že se o nic nemusí sama snažit. Můžete zkusit také gentlemanské chování, protože to už v dnešní době není úplným standardem. Pokaždé se snažte chovat naprosto přirozeně a to i ve chvíli, kdy se cítíte hodně nervózní. Milé chování je vhodné, protože ženy většinou touží po příjemných a férových protějšcích. 

Za žádných okolností nemluvte sprostě, protože tím byste jen poukázali na vlastní omezenost. Odpusťte si také různé silácké řeči. Určitě se nevytahujte, kolik se vám podařilo vypít piv nebo něčeho ostřejšího, dívka by mohla znejistět. Taktéž se nesnažte ji zoufale dostat na rande, to by totiž mohlo mít naprosto opačný efekt a to určitě nechcete.

Jak na seznamování s klukem

Ženy jsou při seznamování v o něco výhodnější pozici, takže se někdy mohou snažit o něco méně. Základní pravidlo zní: Kluci potřebují vidět zájem a také vyzývavá gesta, protože na stydlivé pohledy jejich směrem jednoduše nereflektují. Velkou zbraní většiny žen jsou fyzické proporce. Může se jednat o laciný trik pro seznamování, ale bohužel se jedná o léty prověřenou skutečnost, že většině kluků se zrychlí tep při pohledu na krátkou sukni, nacpaný dekolt, vysoké podpatky nebo namalovaný obličej. 

Za každých okolností si ovšem musíte uchovat vlastní styl. Navíc stejně sexy jako výše zmíněné může být i hluboký pohled do očí a tajemný lehce vyzývavý úsměv. Úsměv by měl patřit do základní výbavy každé slečny, která se chystá seznamovat s klukem. Pokud potřebujete zaujmout okamžitě, pak se vyplatí požádat kluka o pomoc s něčím, protože každý kluk rád pomůže něžnému pohlaví. Jestliže se nacházíte někde se skupinkou veselých kamarádek, pak se pokuste občas od nich odpojit, abyste měla při lovu větší šanci, protože plašší hoši by se nemuseli odvážit vydat vstříc velké skupině dívek. 

Zajímavé efekty má šeptání do ucha nebo tlumený hlas, což na muže působí kladným dojmem. Plaché slečny by měly vsadit na hluboký pohled do očí protějšku a jakmile se oči střetnou ve stejném bodě, ucukněte po chvilce. Rozhodně se nesnažte muže dohnat velkým množstvím textových zpráv či telefonáty, jelikož většina kluků je na to citlivá a mohli by se vyplašit či ztratit zájem.

Na zprávy také nemusíte odpovídat ihned, protože můžete protějšek trochu napínat. Ovšem nevyplatí se dělat příliš nedostupnou, to by mohlo chlapce odradit. Dívka by neměla příliš naléhat a tlačit na pilu, protože za každých okolností by si měla uchovat důstojnost. Laciné podlézání vůbec nepřipadá v úvahu.

Pozvání na rande

Pro pozvání opačného pohlaví na rande se nejprve vyplatí si důkladně zmapovat terén a zjistit si, jestli o vás má protějšek alespoň minimální zájem. Vždycky se snažte vybírat potencionálního partnera pouze podle svých možností. Jakmile protějšek vyhledává vaši pozornost, směje se na vás a při rozhovoru se k vám naklání, pak by to mohlo být dobré. Určitě se snažte všímat jakýchkoliv detailů. 

Pokud protějšek vyhledává oční kontakt právě s vámi, pak jste na dobré cestě. Když chcete dívce nebo klukovi nabídnout rande, pak to udělejte ve chvíli, kdy kolem nikdo nebude, protože k tomu přeci publikum nepotřebujete a ani to není vhodné. Pokuste se být uvolnění a nesvazujte komunikaci napětím nebo tichem. Určitě nemusíte mít obavu z případného odmítnutí, jelikož pokud se protějšku nezeptáte, pak nikdy nebudete vědět, jestli vás opravdu odmítne nebo naopak. 

Pokud se protějšek ve vaší přítomnosti chová chladně a bez náznaku sympatií, pak se pravděpodobnost úspěšné žádosti o rande rapidně snižuje.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Rodina'
Tipy na jiné články